Kunsttaimed Pood

LAI TOOTEVALIK

Suurim valik kunsttaimi Eestis

GARANTEERIME KVALITEEDI

Pakume vaid kvaliteetkaupa

TURVALINE OSTUKESKKOND

Kiire ja ohutu makselahendus

RAHA TAGASI GARANTII

Tagame kliendi rahulolu

Kunsttaimed rõdule ja terrassile

Unistad oma linnakorterisse rohelisest nurgast? Muuda oma rõdu või terrass ilma igasuguse vaevata õitsevaks aiaks! Kunsttaimed on ideaalne lahendus harmoonilise ja hubase atmosfääri loomiseks, sõltumata ilmastikuoludest ja valgustusest.

Looge hubane atmosfäär: lisage heledaid värve lopsakate ampeltaimedega kaanepottides või rippuvate korvide abil.
Tsoneerige ruumi: Eraldage rõdu funktsionaalsed alad kunstlike puude või põõsastega.
Paku varju: Kõverad kunsttaimed on suurepärane lahendus varjulise nurga loomiseks rõdul.

Looge lõõgastumise oaas: ümbritsege end lopsaka rohelusega, kasutades kunstpuid, -põõsaid ja -lilli.
Kaunistage sissepääsuala: Kaunistage oma terrassi sissepääs kunstlike võlvide, girlandide või topiaridega.
Peidake ebameeldivad elemendid: Kunsttaimed aitavad teil varjata ebameeldivaid elemente, nagu seinad, aiad või tehnilised kommunikatsioonid.
Kogege harmoonilist ja lõõgastavat atmosfääri rõdule ja terrassile mõeldud kunstlike taimedega!

 • See kõrge kvaliteediga kunstlik vahtplaat on ideaalne täiendus teie taime seintele. Seda saab kasutada eraldi või kombineerituna jääkide, lillede või okstega. Nagu kõik meie teised plaadid, sobib see kasutamiseks väljas ja seda saab lõputult kinnitada seinaosale või riputada lakke, näiteks restoranis või kontorites. Kunstlik vahtplaat 50 *50, koosneb 4 plastist alusest mõõtmetega 25x25cm, mis on omavahel ühendatud. Sobib kasutamiseks välitingimustes. UV-kaitse garantii: 3000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  25,00  KM-ga
 • Küpress Kunstlik Ümmargune Põõsas 90, koos PE lehestiku ja tugevdatud varrega, aluses pott läbimõõduga 23 cm ja kõrgusega 20 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  200,00  KM-ga
 • Küpress 75 Kunstlik Ümmargune Põõsas, koos PE lehestiku ja tugevdatud varrega, aluses PVC pott läbimõõduga 20 cm ja kõrgusega 17 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  150,00  KM-ga
 • Küpress Mini New Spiraal Suur Kunstlik, PE-kattega metallkonstruktsioon: kokkupandav kahes omavahel lukustatavas osas, rakendage iga liigendi jaoks silikoonhermeetikut, et vältida vee imbumist. Ulatus 50 cm poti põhjas ja 30 cm keskel. Aluses PVC pott läbimõõduga 25 cm ja kõrgusega 20 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleks kinnitada dekoratiivse istutusnõu külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde)...

  360,00  KM-ga
 • Küpress Mini New Spiraal Suur Kunstlik, PE-kattega metallkonstruktsioon: kokkupandav kahes omavahel lukustatavas osas, rakendage iga liigendi jaoks silikoonhermeetikut, et vältida vee imbumist. Ulatus 45 cm poti põhjas ja 30 cm keskel. Aluses PVC pott läbimõõduga 25 cm ja kõrgusega 20 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleks kinnitada dekoratiivse istutusnõu külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde)...

  300,00  KM-ga
 • Mini New Kunstlik Lai Spiraal Küpress, metallkonstruktsioon kaetud PE-ga: ilma kokkupanekuta ühes tükis. Poti põhjas ulatub 40 cm ja keskel 30 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 20 cm ja kõrgusega 17 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  210,00  KM-ga
 • Kunstlik oliivipuu sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda vahemerelise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Tüve läbimõõt 7 cm, pott läbimõõduga 18 cm ja kõrgusega 17 cm, tüve kõrgus koos potiga 74 cm.

  950,00  KM-ga
 • Kunstlik oliivipuu sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda vahemerelise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Tüve läbimõõt 7 cm, tüve kõrgus koos potiga 60 cm, poti läbimõõt 19 cm ja kõrgus 18 cm.

  610,00  KM-ga
 • Kunstlik oliivipuu sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda vahemerelise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Tüve kõrgus 45 cm, poti läbimõõt 14 cm ja kõrgus 17 cm.

  250,00  KM-ga
 • Olivier 2T 200 Kunstlik, koosneb peamisest tüvest läbimõõduga 8 kuni 10 cm, lehestiku all olev kõrgus on 110 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 16,5 cm ja kõrgusega 15 cm.

  430,00  KM-ga
 • Lyrata Tüvi, kunstlik puu roheline, kõrgus 130 cm ja laius 70 cm, 3 plastist tüvega. Poti läbimõõt 16,5 cm ja kõrgus 14,5 cm.

  180,00  KM-ga
 • Lyrata Tüvi, väike kunstlik puu kõrgusega 90 cm ja laiusega 70 cm, 3 tüve ja plastiktüvega. Poti läbimõõt 16,5 cm ja kõrgus 14,5 cm.

  120,00  KM-ga
 • See kõrge kvaliteediga kunstlik eukalüpt on UV-kindla lehestikuga! Need pilvekujud toovad taimele väga graafilise külje. Koosneb 6 PE peast ja looduslikust puidust multitüvest, lehestiku all olev kõrgus on 60 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 16,5 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes...

  500,00  KM-ga
 • Kunstlik Eukalüpti M Puu UV, koosneb 6 PE peast ja looduslikust puidust multitüvest, lehestiku all olev kõrgus on 45 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 16,5 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  260,00  KM-ga
 • Boxwood Red Day Topiary 190 UV Kunstlik, valmistatud PE-st, puidust tüvega, aluses PVC pott läbimõõduga 19 cm ja kõrgusega 18 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  519,00  KM-ga
 • Boxwood Red Day Topiary 155 UV Kunstlik, valmistatud PE-st, puidust tüvega, aluses PVC pott läbimõõduga 16 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  408,00  KM-ga
 • Boxwood Red Day Topiary 125 Kunstlik UV, valmistatud PE-st, puidust tüvega, aluses PVC pott läbimõõduga 16 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  280,00  KM-ga
 • Boxwood Red Day Kunstlik Topiary 95 UV, valmistatud PE-st, puidust tüvega, aluses PVC pott läbimõõduga 12 cm ja kõrgusega 13 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  220,00  KM-ga
 • Kunstlik UV-Kindel Pukspuu Pall, lehestiku all olev kõrgus (tüvi + pott) on 31 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  250,00  KM-ga
 • Kunstlik UV-Kindel Pukspuu Pall, lehestiku all olev kõrgus (tüvi + pott) on 26 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 11 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  280,00  KM-ga
 • Kunstlik Uus UV-Kindel Pukspuu Pall, lehestiku all olev kõrgus 10 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 10 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  130,00  KM-ga
 • Kunstlik Uus UV-Kindel Pukspuu Pall, lehestiku all olev kõrgus (tüvi + pott) on 20 cm. Aluses PVC pott läbimõõduga 10 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  70,00  KM-ga
 • Kunstlik UV-Kindel Pukspuu Pall, lehestiku all olev kõrgus (tüvi + pott) on 20 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  200,00  KM-ga
 • Bougainvillea Suur Kunstlik UV Taras, koosneb 6 roost, aluses PVC pott kõrgusega 18 cm ja läbimõõduga 20 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  250,00  KM-ga
 • Kunstlik UV Tüvi Loorekera, aluses PVC pott läbimõõduga 16 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  200,00  KM-ga
 • UV-Kindel Kunstlik Bambus, koosneb 6 roost ja 1536 lehest, aluses PVC pott läbimõõduga 19 cm ja kõrgusega 18 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil ja kaitsta roo niiskuse eest. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  250,00  KM-ga
 • Uus UV-Kindel Kunstlik Bambus, koosneb 6 roost ja 1216 lehest, aluses PVC pott läbimõõduga 14,5 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil ja kaitsta roo niiskuse eest. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  230,00  KM-ga
 • Uus UV-Kindel Kunstlik Bambus, koosneb 6 roost ja 832 lehest, aluses PVC pott läbimõõduga 14,5 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil ja kaitsta roo niiskuse eest. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  260,00  KM-ga
 • Uus UV-Kindel Kunstlik Bambus, koosneb 6 roost ja 640 lehest, aluses PVC pott läbimõõduga 13 cm ja kõrgusega 12 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil ja kaitsta roo niiskuse eest. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  130,00  KM-ga
 • Aralia Ming Nitida Kunstlik UV, keerdunud puidust tüvega, UV-kaitsega PE lehestik, esimene lehestik alates 65 cm poti põhjast. Aluses betoonist PVC pott läbimõõduga 16 cm ja kõrgusega 15 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  228,00  KM-ga

Kunsttaimed siseruumidesse

Kunsttaimed siseruumidesse – rohelise elustiili lihtne lahendus
Kas olete unistanud värvikast oaasist enda kodus, aga kardate, et elusate taimede eest hoolitsemine on liiga aeganõudev? Kunsttaimed pakuvad suurepärast lahendust roheluse ja elavuse toomiseks teie sisemisse ruumi ilma suurema pingutuseta. Need on saadaval laienduses valikus erinevaid liike ja suurusi, mis võimaldab teil luua oma ruumile sobiv kompositsioon.

Kunsttaimede kasutamine siseruumides on väga populaarne trend. Need on mitmekülgsed ja pakuvad palju eeliseid. Kunsttaimed toovad ruumi värvi ja elu, muutes selle elavaks ja kutsuvaks. Need ei vaja kastmist, päevavalgust ega erilist hooldust, mistõttu sobivad suurepäraselt inimestele, kellel on vähe aega või ei ole “käppa roheline”. Lisaks aitavad kunsttaimed õhku puhastada, vähendades tolmu ja allergeene, luues seeläbi tervema elukeskkonna. 

 • Reisipuu sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Koosneb 14 palmilehest. Poti läbimõõt on 18 cm ja kõrgus 15 cm.

  230,00  KM-ga
 • Reisipuu, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Koosneb 10 lehest. Poti läbimõõt on 15 cm ja kõrgus 13 cm.

  195,00  KM-ga
 • Reisipuu, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Koosneb 6 lehest. Poti läbimõõt on 12,5 cm ja kõrgus 11 cm.

  90,00  KM-ga
 • STRELITZIA 11F 3Fl 150 Kunstlik, koosneb 11 relvastatud lehest ja 3 lillest, aluses on PVC pott läbimõõduga 15 cm ja kõrgusega 13 cm.

  150,00  KM-ga
 • Kunstlik kentia, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Koosneb 14 palmilehest.

  310,00  KM-ga
 • See palm on pärit Lord Howe saarelt, 1000 km Austraalia kagust. Kunstlik Kentia on väga populaarne oma õhukeste lehtede tõttu, mis võimaldavad valgusel läbi paista. See väike kunstpuu toob teie sisekujundusse troopilise puudutuse ja sobib suurepäraselt ruumi roheliseks muutmiseks, ilma erilist hooldust vajamata, piisab kiirest puhastamisest lapiga. Koosneb 10 palmilehest, sealhulgas 4 väikest, 2 keskmist ja 4 suurt: lehe pikkus on 60 cm ja laius 40 cm, kõrgus lehestiku all...

  120,00  KM-ga
 • Kunstlik Heliconia Puu, kunsttaimed klaaskiud tüvega.

  260,00  KM-ga
 • Kunstlik areca, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Koosneb 5 tüvest, poti läbimõõt on 25 cm ja kõrgus 21 cm.

  180,00  KM-ga
 • Kunstlik areca, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Koosneb 5 tüvest, poti läbimõõt on 20 cm ja kõrgus 17 cm.

  150,00  KM-ga
 • Kunstlik areca, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Koosneb 3 tüvest, poti läbimõõt on 16 cm ja kõrgus 13,5 cm.

  120,00  KM-ga
 • Tugevdatud PE lehestik koosneb 4 valgest PE lillest. Must kooniline PVC põhipott läbimõõduga 17 cm ja kõrgusega 14 cm. Originaalpott tuleb läbistada, et võimaldada vee äravoolu. See tuleb kinnitada dekoratiivsalve külge, luues drenaaži, et vältida vee seiskumist taime jalamil. Sobib välitingimustes kasutamiseks. UV-kaitse garantii: 2000 tundi (päikesetunde) ehk umbes 2 aastat.

  95,00  KM-ga
 • Kunstlik zamia, kunstpuu, sobib ideaalselt teie sisekujundusse ja toob teie keskkonda troopilise puudutuse. See kõrge kvaliteediga ja väga realistlik kunstpuu ei vaja erilist hooldust ja sellel on pikk kasutusiga. Valige kunstpuu, mis toob aastaringselt rohelust. Poti aluse läbimõõt 19 cm, kõrgus 18 cm - 11 lehte.

  150,00  KM-ga

KKK

Korduma kippuvad küsimused, kui te ei leia vastust oma küsimusele, palun kasutage allolevat vormi.

Need tellimused, mis esitatakse enne kolmapäeva kella 13:00 jõuavad Tallinna lattu järgmisel teisipäeval, kus kohast need omakorda veel samal päeval sihtkoha poole teele paneme.

Jah! Meie pakume laias valikus UV-kaitsega kunsttaimi ja -puid, mis on valmistatud spetsiaalselt Eesti ilmastiku tingimuste talumiseks. Need taluvad vihma, päikest ja temperatuuri kõikumisi, säilitades oma värske välimuse aastate jooksul.

Absoluutselt! Kunsttaimed on suurepärane lahendus rõdu kaunistamiseks, olenemata sellest, kas rõdu on põhjapoolsele küljele või varjuline kogu päeva vältel. Need toovad rõdule värvi ja elustavad ruumi ning ei vaja pidevat hooldust.

Erinevalt elustest taimedest ei vaja kunsttaimed palju hooldust. Tolmu kogunemise vältimiseks piisab aeg-ajalt kergest tolmutamise lapiga või tolmuimejaga õhupuhuli funktsiooniga.

Muidugi! Kui teil on konkreetsed soovid rõdu või terrassi kaunistamiseks, võtke meiega ühendust e-posti aadressi info@fitodesign.ee kaudu. Me aitame teil valida sobivad kunsttaimed ja koostame teile personaalse pakkumise.

Saada päring

Kontakt