Tagastuspoliitika

Fitodesign püüab tagada, et meie kliendid oleksid oma ostudega täiesti rahul. Kui te ei ole oma tootega täiesti rahul, tutvuge allpool meie tagastuspoliitikaga.

Ülevaade

Meie tagastus- ja vahetuspoliitika kehtib 14 päeva. Kui ostust on möödunud 14 päeva, ei saa me teile pakkuda täies mahus tagasimakset ega vahetust.

Tagastuse saamiseks peab teie toode olema kasutamata ja samas seisukorras, nagu te selle saite. See peab olema ka originaalpakendis.

Tagastuse lõpuleviimiseks on meil vaja ostutšekki või ostutõendit. Palun ärge saatke oma ostu tagasi tootjale.

Osalised tagasimaksed

Teatud olukordades antakse ainult osalised tagasimaksed:

Iga toode, mis ei ole algses seisukorras, on kahjustatud või osade puudumisel põhjustel, mis ei ole seotud meie veaga.
Iga toode, mis tagastatakse rohkem kui 14 päeva pärast kohaletoimetamist

Tagasimaksed

Kui teie tagastatud toode on kätte saadud ja üle vaadatud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid tagastatud toote kättesaamisest. Teavitame teid ka teie tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest. Kui teie tagasimakse kinnitatakse, töödeldakse teie tagasimakse ja krediit kantakse automaatselt teie krediitkaardile või algsele makseviisile teatud päevade jooksul.

Hilinenud või puuduvad tagasimaksed

Kui te pole veel tagasimakset saanud, kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot. Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõttega, kuna tagasimakse ametlikuks postitamiseks võib kuluda veidi aega. Seejärel võtke ühendust oma pangaga. Sageli on enne tagasimakse postitamist veidi töötlemisaega. Kui olete seda kõike teinud ja te pole ikka veel tagasimakset saanud, võtke meiega ühendust aadressil info@fitodesign.ee.

Allahinnatud kaubad

Ainult tavalise hinnaga kaupu saab tagastada. Allahinnatud kaupu ei saa tagastada.

Vahetused

Vahetame kaupu ainult juhul, kui need on defektsed või kahjustatud. Kui peate selle vahetama sama kauba vastu, saatke meile e-kiri aadressil info@fitodesign.ee ja saatke oma kaup aadressile: Ülemiste City, Keevise 10.

Tagastamise saatmine

Toote tagastamiseks peate oma toote saatma aadressile: Ülemiste City, Keevise 10. Te vastutate oma tagastamise saatmiskulude eest. Saatmiskulud ei ole tagastatavad. Kui saate tagasimakse, arvestatakse tagastamise saatmiskulud teie tagasimaksest maha. Sõltuvalt teie elukohast võib teie vahetatud toote teieni jõudmise aeg varieeruda. Kui tagastate kallimaid kaupu, võite kaaluda jälgitava saatmisteenuse kasutamist või saatmiskindlustuse ostmist. Me ei garanteeri, et saame teie tagastatud toote kätte.

Vajad abi?

Küsimuste korral, mis on seotud tagasimaksete ja tagastustega, võtke meiega ühendust aadressil info@fitodesign.ee.

Saada päring

Kontakt